Karel 1 Museumcafé is gelegen in het hartje van Eindhoven aan de mooie Dommel. Na een bezoek aan het Van Abbenmuseum kun u heerlijk genieten van de rust en het zonnetje in centrum van Eindhoven met het lekkerste kopje koffie van de omgeving.
Met of zonder museumbezoek, u bent altijd van harte welkom!
Een kopje koffie is voor niemand hetzelfde en bij Karel 1 Museumcafé houden we daar rekening mee. Want het allerbelangrijkste is: het genot van een aromatisch kopje koffie, geheel naar uw smaak.
Wij serveren Giraffe Coffee, dé beste koffie met de ultieme smaakbeleving. Giraffe Coffee is volledig traceerbaar (eerlijke koffie).
Speciale koffie verdient samen te gaan met een heerlijk gebak. Ons gebak wordt vers en met zorg geleverd door bakkerij Driessen.
Via onderstaande button ziet u ons koffie arrangement?
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.
Via deze website kunt u al een plekje reserveren in het Museumcafe of op het terras. U kunt bij ons terecht voor diverse dranken, koffies, thee, gebak , lunch en borrel met diverse hapjes Nieuwsgierig? Plan uw bezoek en bekijk ons aanbod